Ремонтні роботи за 5 місяців 2019 року подорожчали на 15-20%

  • 11/06/2019

Вартість ремонту в квартирах Києва та області за рік зросла в середньому на 35-40%. При цьому варто відзначити, що попит на кваліфіковані ремонтні бригади в столиці дуже високий. Про це пише видання «Кореспондент».

З початку 2019 р в Києві і області вартість ремонтних робіт подорожчала на 15-20%. Такі дані Асоціації виробників будівельних матеріалів України. Будівельні матеріали для ремонту такі як штукатурка, шпалери і підлогові покриття за даний період подорожчали в середньому на 10-15%.

За даними аналітиків компанії «Інтергал-Буд», вартість робочої сили в 2018 р виріс приблизно на 20-25%, і в 2019 р зростання буде аналогічним.

«Вартість ремонту в квартирах Києва та області за рік зросла в середньому на 35-40%. При цьому варто відзначити, що попит на кваліфіковані ремонтні бригади в столиці дуже високий. Запис йде на 2-3 місяці вперед, що істотно впливає на терміни виконання ремонтів», - розповіли в СК« Інтергал-Буд ».

Вирішити питання з ремонтом в новобудовах можна дешевше і простіше, якщо придбати квартиру з готовим ремонтом «під ключ» від забудовника.

Така покупка обійдеться на 20-25% дорожче, ніж новобудова в стані «після будівельників», але при цьому покупець зможе істотно заощадити на вартості і часі проведення самого ремонту.

«Ремонти в квартирах ми виконуємо з високоякісних і сертифікованих матеріалів. Професійні бригади працюють постійно і контролюються як виконробом так і спеціальним відділом контролю якості нашої компанії», - розповіли в компанії «Інтергал-Буд».

У ремонт «під ключ» вже включені повна обробка стін і стелі, ламінат і плитка на підлозі, повний комплект сантехніки та міжкімнатні двері.

Крім того, компанія пропонує додатково опцію замовлення кухні нового зразка з вбудованою побутовою технікою. Це дуже зручно, особливо для сімей, які хочуть швидко переїхати в готову для життя квартиру. Додатковим бонусом є чисті під'їзди і відсутність ремонтного шуму. Подивитися варіанти готових квартир, оцінити якість ремонтів, а також пропоновані дизайнерські рішення можна в шоу-румах житлових комплексів забудовника.