Рейтинг «Мінфіну»: «Інтергал-Буд» увійшов до ТОП-5 найбільш результативних забудовників столиці

  • 02/04/2018

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» увійшла до ТОП-5 рейтингу авторитетного інтернет-видання «Мінфін». Діловий онлайн-ресурс щорічно визначає кращих забудовників за багатьма параметрами, головний серед яких — кількість введених в експлуатацію будинків, побудованих в столиці.

Кількість будинків, побудованих та зданих девелоперами, визначалася за сертифікатами або деклараціям ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції України), офіційно зареєстрованими в 2017 році. Будинки, які були здані в експлуатацію, але не встигли отримати сертифікат або декларацію ДАБІ, при складанні рейтингу не враховувалися.

Всього «Мінфін» перевірив 87 забудовників, відтак в рейтинг потрапили тільки 29 компаній, які ввели в експлуатацію готові об'єкти в минулому році.

Один з показників, який було відображено в дослідженні, — кількість об'єктів, що будуються компаніями в столиці станом на кінець січня 2018 року. Одночасне зведення 35 об'єктів дозволило компанії «Інтергал-Буд» зайняти почесне друге місце, що свідчить про високу динаміку будівництва та потужність девелопера, який продовжує масштабне будівництво в 2018 році.

Водночас компанія посіла третє місце за обсягами будівництва в минулому році та четверте місце за кількістю отриманих сертифікатів серед усіх забудовників столиці.

«Результати рейтингу є об’єктивними та неупередженими, – вважає комерційний директор «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська. – Всі забудовники мали рівні права, та саме кількість офіційних сертифікатів визначила переможців. У порівнянні з 2016 роком ми значно покращили свої результати, а поточна динаміка будівництва свідчить про стабільний розвиток компанії. Ми вдячні нашим покупцям, які обирають житло в наших комплексах, адже саме їх довіра дозволяє нам утримувати лідерські позиції та невпинно йти вперед».