Ринок нерухомості під час виборів. Як працює "Інтергал-Буд" під час кризи

  • 08/04/2019

Після виборів на ринок первинного житла Києва очікує перезавантаження. Багато компаній вимушено можуть піти з ринку, призупинити свої проекти або істотно підвищити вартість квадратного метра. Виживуть лише найсильніші.

Про особливості роботи забудовників в рік виборів для порталу "Личный счёт" розповіла комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

Важкий рік

Забудовники в 2018-2019 роках зіткнулися з низкою об'єктивних проблем, які впливають на ринок нерухомості:

1. Зміна норм ДБН, зниження щільності забудови.

2. Стрімке зростання собівартості будівництва.

3. Відсутність програм масового іпотечного кредитування і довгих грошей на ринку.

4. Підвищення вимог до офіційного працевлаштування робітників і зростання заробітних плат при сильному відпливі професійних будівельників за кордон.

5. Посилення протистоянь між забудовниками і псевдоактивістами, пов'язані з виборами в країні.

Цілком резонно, що багато девелоперів призупинять намічену на 2019 рік реалізацію проектів з підвищеною поверховістю.

Компанія «Інтергал-Буд» пережила вже не одну подібну кризу. Ми працюємо більше 16 років. Коли в 2007 році «Інтергал-Буд» вийшов на ринок нерухомості Києва, більшість київських забудовників зазнавали фінансових труднощів і багато об'єктів було заморожено у зв'язку з економічною кризою. Навіть в складні для всієї країни 2008-2009 роки, коли були припинені практично всі будівельні майданчики, «Інтергал-Буд» ввів в експлуатацію 103,5 тис. кв.м. житла і вивів на столичний ринок близько 10 нових проектів. Ми не знижували темпи будівництва і в революційний 2014 рік, коли компанія побудувала 152,5 тис. «квадратів» житла.

Ми вміємо працювати в часи нестабільності і в умовах падаючого ринку. У нас є власний ресурс, є унікальні пропозиції і саме тому компанія жодного разу не зсувала терміни будівництва і зарекомендувала себе серед покупців як надійний забудовник.

Розвиватися і рости

Безперечними перевагами компанії «Інтергал-Буд» є:

- високі темпи будівництва;

- надійність і стовідсоткове виконання в строк зобов'язань перед інвесторами;

- квартири з ремонтом «під ключ» від забудовника;

- будівництво розвиненої інфраструктури всередині ЖК: паркінги, дитячі садки, супермаркети, клініки, спортивні комплекси, кафе, хімчистки, салони краси та інше.

Ці та інші чинники дають можливість компанії «Інтергал-Буд» не просто спокійно і впевнено переживати кризові часи, але і виводити на ринок яскраві проекти в той момент, коли багато колег припиняють будівництво.

Прогнози

В цьому році ми плануємо встановити власний рекорд і ввести в експлуатацію 448 тис. квадратних метрів житла. Плануємо вивести на ринок 9 нових комплексів, в основному в центрі і прицентральних районах Києва.