Школа та дитсадок в ЖК «Нивки-Парк» відкриються вже у вересні!

  • 14/07/2021

Вже цієї осені на території житлового комплексу «Нивки-Парк» відкриється навчальний заклад Astor School. Тут працюватиме школа (з 1 по 12 класи) та дитячий садок (для діток з 4 років).

Навчальний заклад Astor School розташується у новій чотириповерховій будівлі від будівельної компанії «Інтергал-Буд», в якій навчатимуться 600 учнів. У приміщенні школи облаштовують навчальні класи, кабінети для індивідуальних занять, спортивну залу, бібліотеку, комп’ютерний клас, медпункт, їдальню, власну кухню тощо. На шкільному подвір’ї вже збудовані футбольне поле, сучасний спортивний майданчик та ігрова локація для найменших відвідувачів закладу.   

Заняття проводитимуться на основі сучасної освітньої програми із застосуванням НУШ та STEM-освіти. Новітня матеріально-технічна база допоможе найбільш ефективно впроваджувати диференційований підхід у навчанні, дасть змогу розробити для кожного учня індивідуальну освітню траєкторію, відповідно до його здібностей та уподобань. Після завершення навчання кожен учень отримає свідоцтво державного зразка.

Більше інформації про вартість навчання та систему знижок в Astor School шукайте на сайті школи. Але звертаємо вашу увагу, що на старті продажів вартість навчання завжди дешевша!