SKY AVENUE - комплекс з інноваціями для сучасних людей

  • 16/04/2020

Покупці, які вже побували на консультації в багатофункціональному комплекс SKY AVENUE, знають — тут велику увагу приділяють інноваціям і сучасним технологіям. Тому саме цей комплекс буде першим, в кожній квартирі якого «Інтергал-Буд» встановить систему безпеки з можливостями розумного дому від компанії Ajax.

Нещодавно команда SKY AVENUE заявила про нові технологічні «фішки»

1. Комплектація квартири забудовником передбачає комплект розумної системи безпеки для захисту оселі від вторгнення та затоплення. Сценарії автоматизації Ajax допоможуть налаштувати автоматичне перекриття води у разі виявлення протікання датчиком LeaksProtect або встановити розклад охорони квартири. Також на момент введення ЖК в експлуатацію систему доповнить новий пристрій для дистанційного керування температурним режимом приміщення.

2. Відкриття вхідних дверей буде здійснюватися за допомогою телефону через спеціальний мобільний додаток. Дана опція передбачає, звичайно, і гостьовий «пропуск» - відкриття дверей за допомогою гостьового посилання, яке буде надсилатися господарем квартири через будь-який месенджер.

3. При вході в секції і на внутрішній двір буде встановлена ​​система управління доступом і IP відео-домофон із можливістю установки відповідних панелей в квартирі. Домофонія буде здійснюватись через мобільний додаток. Таким чином, прибудинкова територія завжди під контролем, у якій би точці світу не перебував господар квартири.  

4. Відеоспостереження буде здійснюватися при вході в житлові секції, ліфтовий хол першого поверху, на територію і в паркінг, з можливістю перегляду відео архіву через мобільний додаток. Також передбачена можливість додаткової установки камер на поверхах.

5. Ми подбали, щоб наші мешканці змогли підключити потужний Гігабітний інтернет! Для цього закладаємо оптоволокно для підключення інтернету.

SKY AVENUE - комплекс, де все зроблено для зручності сучасних, модних, технологічних людей.