Старт продажу квартир в будинку №2 ЖК «Академ-Квартал»

  • 21/11/2018

Компанія «Інтергал-Буд» розпочинає продаж квартир у будинку №2 житлового комплексу «Академ-Квартал». Будинок комфорт-класу розташований в трьох хвилинах від метро Академмістечко, поруч з проспектом Академіка Палладіна.

Внутрішня інфраструктура та благоустрій території запроектовані з урахуванням усіх вимог молодих амбітних сімей. 

1-секційний будинок №2 сучасного проекту зводиться за монолітно-каркасною технологією та матиме висоту – 24 поверхи. На перших покупців чекають приємні акції та знижки, а також найкраща ціна на Академі – від 16 500 грн/кв.м.

У внутрішньому дворі будуть облаштовані зони для відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, street workout тощо. Територія комплексу закрита, тому перебування та проживання тут буде комфортним і безпечним. 

На перших поверхах трьох будинків ЖК «Академ-Кварталу» розмістяться комерційні приміщення. У ході будівництва проекту компанія «Інтергал-Буд» планує також благоустрій території, яка прилягає до ділянки житлового комплексу.

Телефонуйте вже зараз у відділ продажу, щоб дізнатися детальну інформацію, обрати найкраще планування та усі умови придбання: просп. Комарова, 46
044 392 3060