Старт продажу в житловому будинку бізнес-класу «Володимирський»

  • 21/08/2017

Компанія «Інтергал-Буд» повідомляє, що розпочався продаж квартир у житловому будинку бізнес-класу «Володимирський», який розмістився на вул. Антоновича, 109.
Новий 24-поверховий будинок на 165 квартир займатиме ділянку площею 0,1552 га. Загальна житлова площа квартир становитиме 13 869,96 кв. м. У «Володимирському» буде 50 однокімнатних квартир площею від 52,3 кв. м до 68,3 кв. м, 109 двокімнатних – від 71,5 кв. м до 105,95 кв. м і 6 трикімнатних квартир площею 110,5 кв. м. На 23-му і 24-му поверхах пропонуватимуться дворівневі квартири площею від 105,3 кв. м до 206,5 кв. м.
У будинку передбачені підземний паркінг із приміщенням для візочків і коморами, а також приміщення комерційного призначення, де розмістяться фітнес-зона, СПА-центр, салон краси, відділення банку та інші сучасні сервіси.
Житловий будинок «Володимирський» буде зводитися за монолітно-каркасною технологією з навісними вентильованими фасадами, утепленими мінеральною ватою. Кладка зовнішніх стін буде виконуватися з керамічної цегли.
У новому проекті «Інтергал-Буду» передбачена система «Розумний дім», яка, залежно від потреб покупця, включатиме: контроль доступу, мережу інтелектуальних домофонів, вуличний відеонагляд із розпізнаванням обличчя та автомобільних номерів та інше, а також систему керування і моніторингу безпеки квартири, поквартирний облік споживання енергоресурсів, систему зонального керування мікрокліматом і багато іншого.
«Володимирський» - це ультрасучасний житловий будинок у стилі art déco, який гармонійно поєднує в собі елементи модерну і неокласицизму. Фасад будівлі буде виконано з дорогих сучасних матеріалів теплих відтінків із використанням вишуканого декору. Також у «Володимирському» передбачені видові тераси, презентабельна вхідна група, преміальне оснащення ліфтів, а в квартирах буде встановлено 3-камерні металопластикові панорамні вікна.
Нагадаємо, що станом на початок серпня вже завершено влаштування фундаменту та гідроізоляцію цокольного поверху, тривають роботи з викладення фасаду та влаштуванням плити перекриття третього поверху. Завершення будівництва заплановане на грудень 2018 року.
У липні 2017 року компанія «Інтергал-Буд» розпочала будівництво п’яти нових масштабних об’єктів комфорт- і бізнес-класу в Києві. Кількість квартир у нових житлових комплексах перевищить 4800, а загальна площа становитиме понад 300 тис. кв. м. Докладніше про особливості та переваги ЖБ «Володимирський» можна дізнатися на сайті об’єкта: www.volodymyrskyy.com.ua