Старт продажу ЖК "Сирецькі сади"

  • 20/09/2017

Компанія «Інтергал-Буд» повідомляє, що з 20 вересня розпочався продаж квартир житлового комплексу «Сирецькі сади» за адресою вул. Маршала Гречка, 10-Б.

Для перших покупців компанія-забудовник надає знижки до 7 % від базової вартості квартири (при умові 100 % оплати).


У даному комплексі заплановано будівництво 10 будинків етажністю від 12 до 24 поверхів. У I черзі будівництва буде зведено 4 будинки, що розраховані на 667 квартир. У домах заплановано будівництво однокімнатних квартир з метражем від 32 м2 до 46 м2, 2-хкімнатних квартир с метражем от 62 м2 до 78 м2 та 3-хкімнатних квартир з метражем от 78 м2 до 83 м2. Для економії часу та грошей мешканців частина квартир буде продаватись з вже підготовленим ремонтом «під ключ».
Окрім квартир, покупцям будуть запропоновані комерційні приміщення та комори для зберігання сезонних речей. Також у будинку заплановане будівництво гостьового паркінгу.


На сьогоднішній час призначений офіційний адрес кожному з будинків I черги, а також в першому з чотирьох домів закінчено будівництво цокольного поверху. В безпосередній близькості від комплексу знаходиться велика кількість зупинок громадського транспорту. До станції метро «Сирець» можна дістатись лише за 10 хвилин, а поруч невдовзі заплановане відкриття ще двох станцій: «Мостицька» та «Проспект Правди».

Повну інформацію про ціни на квартири в «Сирецьких садах» Ви можете отримати у відділу продажу житлового комплексу.