Старт телепроекту "Квартира моєї мрії"

  • 18/09/2017

Шановні колеги та партнери, вже завтра, 19 вересня, стартує спільній проект компанії «Інтергал-Буд» та телеканалу «ICTV» – «Квартира моєї мрії» (у рамках програми «Ранок у Великому Місті»).
В рамках цього проекту професіонали поділяться секретами будівництва та допоможуть корисними порадами реальній родині, яка зараз обирає нову квартиру.
Сумісно з досвідченими телеведучими ми доступно розповімо, як правильно вибирати оселю, як зекономити на її купівлі та на які особливості юридичного оформлення треба звернути увагу при укладанні угоди.
Розклад програм:
Вт. 8:05 «Міфи в сфері будівництва» - Експертний висновок про найбільш поширені та шкідливі міфи, які вводять в оману покупців квартир.
Ср. 7:55 «Запитання, що часто задають, коли обирають житло» - Спеціалісти «Інтергал-Буд» нададуть компетентні відповіді на актуальні запитання, що турбують сучасних шукачів доступного житла.
Чт. 7:55 «Квартира моєї мрії» - На прикладі пересічної сім’ї з двома дітьми ми покажемо всі особливості вибору квартир у новобудах, а наші експерти-забудовники допоможуть клієнтам практичними порадами.
Пт. 8:05 «Цікаві факти зі світу будівництва та архітектури» - Пізнавальна програма для допитливих. З нами Ви зможете розширити кругозір та дізнатися про цікавинки, якими сповнений світ будівництва та архітектури.
Дивіться наш сумісний телепроект та отримуйте корисні знання, без яких буде важко зробити розумний вибір при покупці квартири.
Дізнавайтесь нове та будуйте майбутнє разом з нами!