Стартував продаж квартир у 10-му будинку житлового комплексу «Паркові Озера»

  • 06/09/2015

1 вересня стартував продаж квартир у 25-поверховому житловому будинку №10 комплексу «Паркові Озера» у Дніпровському районі Києва.

Сучасна монолітно-каркасна технологія будівництва, комбінований фасад з утеплювачем та використанням високоякісної штукатурки, скління лоджій і балконів — майбутні новосели вже сьогодні можуть забронювати найкращі видові квартири у відділі продажу комплексу за адресою: вул. Воскресенська, 12А.

Покупцям пропонуються квартири на вибір — з якісним сучасним ремонтом і кухонним гарнітуром або з підготовкою під чистове оздоблення. З розмаїттям нових дизайнерських рішень і варіантами оздоблення вже найближчим часом можна буде ознайомитися у шоу-румах — показових квартирах, розміщених у споруджуваному будинку.

Повноцінна інфраструктура комплексу, яка включає в себе дитячий садок, торговий центр, фітнес-клуб, власне футбольне поле і волейбольний майданчик, міні-поле для футболу, ролердром, дитячі майданчики та зони відпочинку, декоративне озеро, а також близькість до парку «Перемога» — це саме ті переваги, які для багатьох покупців стають вирішальними при виборі квартири у житловому комплексі «Паркові Озера».

Введення будинку №10 в експлуатацію заплановане на літо 2016 року.

Зателефонувати менеджерам відділу продажу комплексу і отримати відповіді на всі свої запитання можна за номером (044) 220‒01‒11.