Стартує продаж нового затишного житлового комплексу «Академ-Квартал»

  • 15/08/2018

15 серпня 2018 року для компанії «Інтергал-Буд» відзначиться початком продажу ще одного комфортабельного і затишного житлового комплексу у Києві під назвою «Академ-Квартал».

Перша черга комплексу складатиметься із трьох 24-поверхових будинків з просторою прибудинковою територією з дитячими і спортивними майданчиками, гостьовою парковкою. Компанія пропонує широкий вибір планувань квартир, тому кожен  знайде житло до смаку. За бажанням, майбутні мешканці  зможуть придбати квартири з ремонтом «під ключ» від забудовника.

Ще однією значною перевагою комплексу «Академ-Квартал» стане його зручна транспортна розв’язка. Квартал будується у 3 хвилинах від станції метро «Академмістечко», а всього за 10 хвилин ви дістанетесь до сучасного ТРК «Lavina Mall». Цей тихий та мальовничий мікрорайон завжди славився зеленими вуличками, облаштованими скверами та розвиненою інфраструктурою.   

Команда «Інтергал-Буд» пишається можливістю збудувати у районі сучасне та комфортне житло, яке відповідатиме сучасним вимогам. Впевнені, що «Академ-квартал» стане символом оновленого Академмістечка – затишного та спокійного району міста.

Перших покупців квартир у житловому комплексі чекають спеціальні ціни та приємні подарунки!

Завершення зведення перших 2х будинків заплановане на 4 квартал 2019 року. 

Звертайтеся до відділу продажу, щоб дізнатися детальну інформацію, обрати найкраще планування та умови придбання: просп. Комарова, 46, тел.: (044) 392-30-60.

З графіком роботи відділу продажу можна ознайомитися за посиланням: https://vidradnyi.com.ua/ru/contacts/