Стиль art deco в інтер’єрах ЖК "Володимирський"

  • 20/04/2018

Інтер’єр в стилі арт-деко можна ототожнити з різними епітетами: помпезний, ексклюзивний, яскравий, контрастний.
Одне відомо точно, він уособлює витончений стиль та гарний смак, тому підійде людям впливовим, заможним, які віддають перевагу розкоші, гламуру та демонстрації статків.
Його стрімка популярність досягла свого піку в Європі і Америці в 20-30 роках минулого століття після закінчення Першої світової війни.
Стиль арт-деко в інтер’єрах багатий на ефектні поєднання, дорогі матеріали, витончену обробку.

Основні риси стилю

Своєю назвою напрямок однойменний виставці, що пройшла в столиці Франції в 1925 році. На ній були продемонстровані досягнення декоративного мистецтва того часу. Зображення Сонця, яке стало символом заходу, почало використовуватися у формі виробів, а золотисте забарвлення перейшло на елементи інтер’єру.
Загальне враження, яке складається від огляду приміщення, оформленого в цьому стилі, – нестримна розкіш! Як правило, тут використані масивні меблі, елітні аксесуари, дорогі тканини. Разом з тим, дизайн інтер’єру відрізняється функціональністю та практичністю предметів.
Малюнок оздоблення часто містить геометричний орнамент у формі смуг, квадратів, шевронів та періодично повторюється в різних елементах інтер’єру: шпалерах, шторах, оббивці меблів, візерунку паркету на підлозі.
Щоб приміщення відповідало обраному напрямку, доведеться витратити чималі кошти для придбання високоякісних матеріалів та проведення елітного облаштування інтер’єрів.

Оформлення вітальні

Враховуючи, що вітальня є місцем зустрічей та прийому відвідувачів, вона повинна відповідати високому статусу своїх власників. Стиль арт-деко ідеально підходить для її оформлення.
В інтер’єрі вітальні неможливо уявити ситцеві чи лляні фіранки, проте їй чудово пасуватимуть важкі гардини з парчі, оксамиту, атласу, зі схожим або однаковим візерунком на меблевому текстилі. Забарвлення використовуються або світлі, в тон зі стінами, або контрастні: темно-сині, фіолетові, бордові.
В лініях форм і візерунків можуть використовуватися східні мотиви. В інтер’єрі використовуються меблі тільки цінних порід, часто темно-коричневого, бордового, чорного кольорів, що вигідно контрастує з відтінком стін та штор.
В якості аксесуарів використовуються бронзові статуетки, скляні вироби з писаними, гравірованими або витравленими зображеннями ручної роботи. Вікна повинні бути величезними, від підлоги до стелі, щоб кімнати були наповнені світлом.
Житловий комплекс бізнес-класу «Володимирський», що зводиться в самому центрі Києва, спроектований саме так, щоб стати гідною оправою у кожній квартирі в стилі арт-деко.