Столична "первинка" - літнє затишшя перед бурею?

  • 10/07/2019

Якщо квітень і травень продемонстрували зростання середньої ціни на столичні новобудови (на 1000 грн / кв. М - 24 000 грн.), То червень залишився на колишньому, травневому, рівні. І навіть показав дуже незначне, але падіння, - середня ціна склала 23 900 грн / кв. м. Про це пишуть журналісти видання «КиЇвВласть».

Комерційний директор СК «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська так прокоментувала дану ситуацію: «З початком літнього сезону ми відчуваємо стабільний попит на всі об'єкти нерухомості компанії "Інтергал-Буд" як в житловому, так і комерційному сегменті. Це пов'язано з тим, що покупці впевнені в надійності забудовника, а також розуміють чітку прив'язку ціни до якості об'єкта. Житлові комплекси нашої компанії відповідають запитам покупців.

З початком літнього сезону найбільшою популярністю користуються об'єкти біля метро з довгостроковою розстрочкою від забудовника і можливістю придбання квартири з ремонтом "під ключ". Покупець готовий платити більше на 10-15%, якщо в новобудові розвинена внутрішня інфраструктура - магазини, аптеки, кафе, дитячі та мовні студії, фітнес центри, а також велика і облагороджена прибудинкова територія.

Ми не здивовані, що ціни стабільні з початку літа, оскільки це сезонне явище. При цьому на об'єктах "Інтергал-Буд" середня ціна з травня зросла на 3-5%. Це пов'язано перш за все зі "зростанням" будинків, будівництво яких наближаються до завершення.

Що стосується підвищення вартості, то ми оптимістично налаштовані і вважаємо, що ситуація на ринку первинного житла стабілізується з початком активного сезону, якщо в країні не трапиться серйозних потрясінь.

Повний текст статті читайте на сайті: http://kievvlast.com.ua/text/stolichnaya-pervichkaletnee-zatishe-pered-burej?fbclid=IwAR29vGFUCNaVX3YbIg6o9gLQdu3D7zSjhv-BWR09XfzJBV_Eg_viCI4LRjo