Стосовно питання укладання Основних договорів купівлі-продажу квартир

  • 30/11/2015

ТОВ «ФІРМА ДІБРОВА» повідомляє потенційних покупців квартир у будинку за адресою: м. Київ, вул. Деміївська, 14В про укладання Основних договорів купівлі-продажу та про заходи, що вживаються для оформлення права власності на нерухоме майно.

Наразі ТОВ «ФІРМА ДІБРОВА» проходить процедуру зарахування зовнішніх інженерних мереж у рахунок суми пайового внеску Товариства.

Протягом 3 (трьох) тижнів після отримання від Департаменту економіки та інвестицій КМДА довідки про сплату пайової участі, яка надається одразу після прийняття комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку рішення щодо зарахування зовнішніх інженерних мереж у рахунок суми пайового внеску, Товариство отримає поштову адресу житлового будинку і розпочне процедуру оформлення первинного права власності на квартири.

У зв’язку з цим можуть змінитися строки укладання Основних договорів купівлі-продажу квартир, тому ТОВ «ФІРМА ДІБРОВА» пропонує всім охочим укласти за наш кошт Договори про внесення змін до Попередніх договорів купівлі-продажу квартир у частині зміни строку укладання Основних договорів.

Запевняємо Вас, що Товариство докладає всіх необхідних і можливих зусиль для прискорення оформлення первинного права власності на квартири та гарантує виконання у повному обсязі взятих на себе зобов’язань за Попередніми договорами.

Дякуємо за терпіння та розуміння!