Дмитро Спітковський у ТОП-50 CEO найбільших українських компаній та банків

  • 09/12/2020

Видання «Корреспондент» опублікувало щорічний рейтинг українських CEO — 50 капітанів бізнесу — керівників приватних та державних компаній, а також банків. Серед п’ятдесяти найкращих Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній «Інтергал-Буд».

Визначення кращих керівників найбільших бізнесів відбувалося шляхом опитування провідних українських економічних експертів. Автори рейтингу запропонували їм розставити оцінки за двома показниками: експертна оцінка публічної репутації CEO та експертна оцінка особистого внеску керівника в результати компанії. Експерти отримали для виставлення оцінок списки аплікантів — лонг-лист, в який їм можна було внести додаткові імена та виставити їм оцінки. Підсумкове місце топменеджера розраховувалося за фінальним рейтинговим показником — як сума середньої оцінки публічної репутації CEO та середньої оцінки особистого внеску керівника у результат компанії.

«Вдячний експертам рейтингу за визнання. У час, коли бізнес переживає непрості часи, керівникам компаній приходиться особливо нелегко. Ми відповідаємо не лише за прибуток та втримання компаній «на плаву», а й за людські долі — за добробут працівників та їхніх родин у час кризи. Впевнений, що ми не лише достойно пройдемо ці випробовування, а й примножимо наші здобутки» — прокоментував результати рейтингу Дмитро Спітковський.