У житловому комплексі «Традиція» тривають останні приготування до введення першого будинку в експлуатацію

  • 01/09/2016

Чудова новина для покупців квартир у житловому комплексі «Традиція» — будівельники закінчують впорядковувати територію навколо будинку №1.

У складі ЖК заплановане створення великого скверу і вже висаджено понад 280 дерев та кущів: ялини, туї, жасмин, липи, а також вишні та яблуні. Озеленювачі почали засіювати газон. Наступної весни мешканці комплексу зможуть прогулюватися затишними алеями, на яких, до речі, вже встановлено вуличне освітлення.

На вулиці Олени Пчілки зусиллями компанії ведеться укладання асфальтового покриття.

Питання безпеки сьогодні актуальне як ніколи, тому вже найближчим часом територію комплексу буде обнесено надійним металевим парканом та обладнано пропускними пунктами зі шлагбаумами і хвіртками, оснащеними системами доступу. Крім того, по периметру території комплексу вже встановлено камери відеоспостереження.

На території комплексу буде дитячий садок, торговий центр з рестораном в сучасному українському стилі, а також дитячі та спортивні майданчики. Розробники проекту ретельно продумали всі деталі комплексу, щоб жилось у ньому затишно та комфортно.

Зацікавилися? Наші менеджери допоможуть вам визначитися з вибором квартири. Телефонуйте на номер (044) 209‒90‒77 або заходьте прямо у відділ продажу за адресою: м. Київ, вул. Пчілки, 3.