У ЖК «Озерний гай Гатне» відбулося незабутнє свято Водохреща разом з «Інтергал-Буд»

  • 21/01/2019

19 січня, одне з найважливіших свят для українців – Водохреща – мешканці житлового комплексу «Озерний гай Гатне» провели у колоритній атмосфері разом з «Інтергал-Буд».

З найдавніших часів на свято Водохреща існував звичай занурюватися в ополонку, аби набратися сил, здоров'я та енергії на весь новий рік. За повір'ями, у цей день вся вода набуває цілющих властивостей.

Мальовнича територія затишного заміського ЖК «Озерний гай Гатне» з чистими озерами стала ідеальним місцем для незабутнього святкування Водохреща. Сміливців, що скупалися в ополонці, підбадьорював ведучий у традиційно українському образі козака, а колоритна Солоха пригощала зігріваючим компліментом. 

Святий отець Назарій із православного храму села Гатне провів обряд освячення води озера на території ЖК «Озерний гай Гатне». Серед тих, що купалися в ополонці, були чоловіки, жінки, велика кількість молоді.

Зігрітися в морозний день відвідувачам допомагали гарячі чай, кава, шоколад, ароматний глінтвейн, а також ситні частування. Розважали гостей конкурси та весела народна музика. Дітям теж не доводилося нудьгувати – їх бавила група аніматорів в образах веселих сніговиків та інших зимових персонажів.

Для безпеки всіх присутніх під час заходу на території чергувала бригада «швидкої допомоги» і рятувальників.

«Інтергал-Буд» вдячний гостям за створення святкової доброзичливої ​​атмосфери Водохреща!