У ЖК «Відрадний» завершені будівельні роботи в будинку № 4

  • 08/04/2019

З радістю повідомляємо, що в житловому комплексі комфорт-класу «Відрадний» повністю завершені будівельні роботи в будинку № 4, в тому числі оформлені затишні і стильні вестибюлі.

Уже на початку травня 2019 року власники квартир зможуть святкувати новосілля, отримавши ключі від свого нового затишного житла. На даний момент ведеться робота по передачі новобудови керуючої компанії.

Забудовник «Інтергал-Буд» відновив благоустрій дороги біля ЖК «Відрадний» по вулиці Каблукова. Зараз замість старої зруйнованої смуги встановлено якісне асфальтоване покриття.

У будинку № 5 активно ведуться завершальні будівельні роботи, закінчення яких заплановано на червень цього року.

У найближчому оточенні комплексу - однойменний парк для прогулянок, пробіжок і пікніків, понад 10 дитсадків, спортивні комплекси, магазини і супермаркети, сфера послуг. Комплекс має зручне транспортне сполучення до проспекту Перемоги, станцій метро «Берестейська», «Вокзальна» і «Політехнічний інститут».

Нагадаємо, що компанія «Інтергал-Буд» пропонує вигідні умови придбання житла в розстрочку до 3 років, за програмою іпотечного кредитування терміном до 20 років, а також квартири з якісним і сучасним ремонтом «під ключ» від забудовника.

Детальну інформацію по комплексу можна дізнатися на сайті ЖК «Відрадний» - https://vidradnyi.com.ua/ - або у відділі продажів: пров., Приладний, 10. Тел .: 044 391 01 51