Українці визнали бездоганну репутацію компанії «Інтергал-Буд»

  • 10/04/2019

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» отримала почесну нагороду в бізнес-конкурсі «Бренд року», здобувши перемогу в номінації «Бездоганна репутація».

9 квітня 2019 р. у Палаці офіційних прийомів в Києві відбулася церемонія нагородження переможців бізнес-конкурсу «Бренд Року», в якому українці традиційно обирали лідерів вітчизняного ринку. Переможцем у номінації «Бездоганна репутація» став забудовник «Інтергал-Буд».

Бізнес-конкурс «Бренд року» проводиться з 2000 року і має відповідальну місію - просування марочних товарів і послуг в Україні, розвиток споживчого товариства і культури, а також надання реальної допомоги споживачам у виборі дійсно найкращих товарів або послуг серед різних пропозицій.

Компанія «Інтергал-Буд» здобуває перемогу у цьому конкурсі з 2016 року. Отримуючи нагороду, директор з маркетингу Ірина Лобас зазначила: «Успіх для сильного бренду це здатність утримувати свої позиції на вершині. У кожного свій секрет успішності, але спільна риса всіх найсильніших брендів – довіра з боку споживачів. Довіра та лояльність споживачів це запорука успіху компанії "Інтергал-Буд" вже 16 років. Надійна репутація, високі темпи будівництва, 100% виконання своїх зобов'язань та соціальні гарантії - ключові переваги, що забезпечують лідерські позиції компанії на будівельному ринку України».

Будівельною компанією «Інтергал-Буд» з 2003 року до теперішнього часу по Україні було побудовано 126 будинків, що складає 2,9 млн кв. м. Одночасно зводиться 1.1 млн кв.м житла. Компанія «Інтергал-Буд» вдячна за високу довіру організаторам конкурсу, ринку та споживачам, які обирають якісне житло надійного забудовника.

Більше про інші нагороди забудовника ви можете дізнатися за посиланням: https://intergal-bud.com.ua/about