Унікальна можливість придбати бізнес-клас у центрі столиці

  • 03/10/2018

«Інтергал-Буд», який входить у топ-3 будівельних компаній України, пропонує вигідні умови розстрочки на квартири в своєму елегантному житловому комплексі бізнес-класу ЖК «Володимирський».
Забудовник надає безвідсоткову розстрочку без переплат на 12 місяців. На сьогодні це найкраща пропозиція на ринку нерухомості від провідного девелопера.

Столичний проект «Володимирський» на сьогодні знаходиться в активній стадії будівництва. Зводиться вже 21 поверх. Цей житловий комплекс бізнес-класу розташований в діловому центрі Києва, на вулиці Антоновича, поруч з Національним палацом мистецтв «Україна» та НСК «Олімпійський». Комплекс оточений повноцінною міською інфраструктурою: супермаркетами, ресторанами, провідними ТРЦ, фірмовими магазинами, мистецькими центрами, школами, приватними дитячими садочками, вищими навчальними закладами.

Розкішний будинок у стилі art deco з елегантними архітектурними рішеннями безперечно стане окрасою району. Тут все продумане до дрібниць для тих, хто цінує статусність та престиж, зручність та комфорт для життя як сучасних родин, так і ділових активних людей.

Особливу увагу в комплексі приділено високому рівню комфорту.

Будинок буде оснащений системою «розумний будинок» в базову комплектацію якої увійде:

-         Мережа інтелектуальних домофонів;

-         Вуличне відеоспостереження;

-         Облік споживання енергоресурсів;

-         Система пожежної безпеки;

-         Контроль доступу.

В оздобленні житлового комплексу використовуються розкішні та дорогі матеріали у поєднанні із сучасними технологіями та високою функціональністю.

Вестибюль комплексу буде оздоблений панно з натурального кварциту Fusion Top. Колір натурального каменю нагадує ілюзію глибокого океану. Блакитний, зелений, сірий, коричневий, бежевий, золотий – палітра фарб природи на поверхні каменю. Рідкісний натуральний кварцит Fusion Top добувають тільки в кар’єрах на території Бразилії. Фасад будівлі буде оздоблений натуральним гранітом з декоративними елементами.

ЖК «Володимирський» - це продумані до дрібниць планування квартир, панорамні вікна з рамами бронзового кольору, розкішні види на центр міста з власних терас, дворівневі квартири та гардеробні кімнати.

В житловому комплексі вже працює демонстраційний поверх і скоро буде відкрито шоу-рум.

Деталі дізнавайтеся у центральному відділі продажу: 044 220 10 22