В продажу новий будинок житлового комплексу «Традиція»!

  • 14/11/2016

Чудова новина для майбутніх покупців квартир у житловому комплексі «Традиція»: 15 листопада 2016 року «Інтергал-Буд» починає продаж квартир у будинку №2.

Покупці першого будинку, який уже здано в експлуатацію, належно оцінили переваги комплексу, тож у цьому будинку майже не залишилося вільних квартир. Не упустіть шанс придбати квартиру своєї мрії на ранньому етапі будівництва, коли ціни найпривабливіші! Це чудова інвестиція у майбутнє вашої сім’ї, адже так приємно жити в районі, який динамічно розвивається і має добре розвинуту інфраструктуру!

На території комплексу «Традиція» вже дуже скоро буде збудовано дитячий садок, торговий комплекс із рестораном, а також декілька дитячих і спортивних майданчиків. Розробники проекту ретельно продумали всі деталі, аби мешканці цих новобудов почувалися затишно і комфортно.

І все це на відстані 10 хвилин від станції метро «Позняки», проспектів Григоренка і Бажана, вулиці Ахматової і Дарницького шосе, якими дуже легко і швидко можна добратися до центру міста.

Продумані планування квартир припадуть до вподоби навіть найвибагливішим покупцям, а послуга «ремонт під ключ» наблизить ваш переїзд у нове житло. Численні варіанти ремонтів представлені у наших шоу-румах, які ви можете відвідати у будь-який зручний для вас час.

Зацікавилися? Наші менеджери допоможуть вам визначитися з вибором квартири. Телефонуйте на номер (044) 209‒90‒77 або заходьте прямо у відділ продажу за адресою: Київ, вул. Пчілки, 3.