Відділ продажів ЖК "Сирецькі сади" названо кращим серед житлових комплексів комфорт-класу

  • 12/06/2018

Відділ продажів ЖК "Сирецькі сади" компанії "Інтергал-Буд" зайняв перше місце в номінації "Кращий відділ продажів житлового комплексу комфорт класу" за результатами Щорічного рейтингу ефективності відділів продажів Audit of Sales!

Масштабне дослідження 100 центрів продажів житлових комплексів в Києві і області втретє провели експерти ринку нерухомості, керівники проектів, бізнес-консультанти Ukrainian Real Estate Club і Audit of Sales.

Цього року результати були представлені у форматі нагородження переможців в класах економ, комфорт і бізнес, а також в 7-ми спеціальних номінаціях.

В ході дослідження оцінювалися стандарти та інструменти продажів, особисті та телефонні контакти, онлайн і стресові комунікації. Зокрема, експерти звертали увагу на швидкість відповіді на електронні запити покупців, в соцмережах і через онлайн-консультантів, а також переговори англійською мовою. Більше того, під час візитів у відділи продажів бралися до уваги "фірмовий" вигляд співробітників та якість рекламних матеріалів: каталогів, візиток тощо.

На думку старшого менеджера відділу продажів "Сирецькі сади" Павла Фівейського, перемога його команди в такому рейтингу говорить про злагоджену роботу всього напряму Sales компанії "Інтергал-Буд", а детальні звіти експертів ринку про якість продажів кожного ЖК дозволять зробити їх роботу ще ефективнішою.

Щиро вітаємо команду продажів з високою оцінкою їхньої діяльності!