Безпека мешканців понад усе – встановлюємо новітню систему відеоспостереження Errai

  • 14/11/2019
Теги :

Питання безпеки турбують кожного з нас. Особливо це стосується безпеки дітей, коли вони самостійно граються у дворі або вертаються зі школи. Звичайно, хочеться контролювати ситуацію й з автомобілем у дворі або з кур’єром, який привіз замовлення.  Таких прикладів безліч. Знайомо?  

Компанія «Інтергал-Буд» подбала про це і розпочала плідну співпрацю з одним з лідерів ринку відеоспостереження компанією Errai. Новітня система якісного відеоспостереження 24/7 до ваших послуг!

Як це працює? На території всього житлового комплексу встановлюються камери і кожен мешканець будинку отримує до них доступ в режимі реального часу або ж до архіву записів. Перевірити ситуацію можна у будь-який момент просто з мобільного телефону, використовуючи веб-версію або завантажений додаток.

Наразі до системи підключені ЖК «Нивки-Парк» (будинки №1, №2, №3, №4) та ЖК «Яскравий» (будинки №6 та №7). Причому, у «Нивки-Парку»  система до 1 грудня працює у режимі тест-драйву, тобто для вас безкоштовно. У ЖК «Яскравий», на якому встановлено 43 камери, діє спеціальна пільгова ціна.

Все розкажемо і покажемо!

Детальніше:  support@errai.com.ua