Власники ТОВ «Інвестбудгаличина» повідомили про звільнення директора керуючої компанії у зв’язку з недавнім конфліктом

  • 26/05/2017

Компанія «Інтергал-Буд» звернулася до власників керуючої компанії «Інвестбудгаличина» з проханням втрутитися у конфліктну ситуацію, яка виникла між ОСББ на вул. Воскресенській, 14А і керуючою компанією житлового комплексу «Паркові Озера». Згідно з наданою інформацією, прийнято рішення про звільнення з посади директора «Інвестбудгаличини» Андрія Крупи. Крім того, вже розпочато комплексний аудит діяльності керуючої компанії.

Також власники «Інвестбудгаличини» повідомили, що вже вдалося досягти домовленостей між сторонами про виконання законних вимог представників ОСББ.

Водночас повідомляємо, що компанія «Інтергал-Буд» як генеральний підрядник не має ні технічної, ні юридичної можливості закрити територію всього житлового комплексу, як цього вимагають представники ОСББ. Питання обгородження повинні вирішуватися за участі створених ОСББ спільно з керуючою компанією, яка обслуговує будинки. Слід зауважити, що керівництво окремого ОСББ може виступити ініціатором обгородження прибудинкової території за умови отримання відповідної дозвільної документації на ім’я ОСББ.

Компанія-генпідрядник «Інтергал-Буд» дорожить своєю репутацією і заявляє про свою відкритість та готовність до цивілізованого діалогу з усіх питань, які виникають у покупців.

Незважаючи на це, напередодні активісти ОСББ за потурання правоохоронних органів намагалися створити конфліктну ситуацію, яка могла призвести до наслідків, за які передбачена кримінальна відповідальність. Дії активіста Олександра Сенича, котрий незаконно перебував на території офісу відділу продажу, заблокував його роботу і, по суті, взяв у заручники декількох співробітників, мали відверто провокаційний характер. І це при тому, що офіси відділів продажу передані в оренду аутсорсинговій компанії, яка не має жодного стосунку до діяльності «Інвестбудгаличини» і працює на договірних умовах.

Ми впевнені, що будь-яку ситуацію, якою б складною вона не була, треба вирішувати за столом переговорів, не вдаючись до шантажу, провокацій та спекуляцій.

Компанія «Інтергал-Буд» вважає, що конфлікт, який виник між ОСББ і керуючою компанією «Інвестбудгаличина», на сьогодні вичерпано.

На нашу думку, власники «Інвестбудгаличини» повинні відкрито вибачитися за недостатню компетентність і непрофесіоналізм колишнього керівника керуючої компанії.