Вперше на ринку! Квартири в «Інтергал-Буд» з ремонтом НА ВИБІР

  • 29/08/2019
Теги :

Бути законодавцями і задавати тренди для будівельної компанії «Інтергал-Буд» справа звична. Кілька років тому вона першою на ринку запропонувала своїм покупцям квартири з ремонтом. Переваги цієї опції настільки очевидні, що наразі 50% всіх квартир «ІНТЕРГАЛ-БУД» продається «під ключ».

Далі більше. З вересня забудовник пропонує новий підхід до ремонту! Тепер придбати квартиру в житлових комплексах «Інтергал-Буд» можна буде, вибравши один з трьох варіантів стилів.

• Мінімалізм

• Сучасна класика

• Скандинавський

Квартири в таких стильових рішеннях найбільш популярні і затребувані серед сучасних українців. Їх бажання і будуть втілювати у життя дизайнери та архітектори компанії. Також за бажанням замовника в квартирах буде встановлена ​​кухня, підібрані меблі та навіть штори з аксесуарами. Все в одному стильовому рішенні і високої якості. Таким чином, в'їхати, жити, і ні про що не думати в квартирі мрії можна буде вже з першого дня.

Стильні квартири будуть доступні у таких житлових комплексах: «Причал 8», «Голосіївський», «Нивки-парк», «Озерний гай Гатне», «Теремки», «Сірецькі сади», «Академ-квартал».

Демонстраційний шоу-рум обладнають в ЖК «Причал 8». Тут завжди раді показати і розповісти про новинку!

Вартість квартир з дизайнерським ремонтом від «ІНТЕРГАЛ-БУД» традиційно буде доступнішою, ніж робити його самостійно.

ДОВІДКА: «Інтергал-Буд» - лідер серед недержавних будівельних компаній України. Забудовник житлових комплексів «Сирецькі сади», «Академ-квартал», «Причал 8», «Озерний гай Гатне», «Нивки-парк», «Малахіт», «Деміївка», «Теремки», «Паркові озера», «Володимирський», «Традиція», «Яскравий», «Відрадний». «Інтергал-Буд» - це 16 років надійної роботи, понад 16 тисяч власників квартир,74 реалізованих проекти, 3,8 млн. кв. м. зведеної нерухомості.