Як «Інтергал-Буд» 17-річчя святкував

  • 28/07/2020

П’ятничного вечора на неймовірній терасі бізнес-центру «М8», що на Московській, 8б зібралися журналісти та партнери «Інтергал-Буд». Для святкування, для якого було одразу три приводи, компанія підготувала насичену і інформативну програму, безліч сюрпризів, подарунків і, головне,  спілкування, за яким так всі скучили.  

Спочатку кожного гостя чекала екскурсія бізнес-центром «М8», в якому «Інтергал-Буд» став першим резидентом. Олександр Матюха, керівник відділу дизайну «Інтергал-Буд», розповів про будівлю, на місці якої ще донедавна знаходились виробничі корпуси заводу «Арсенал». Гості були вражені ефектом, який вдалося досягнути команді професіоналів, що займалася ремонтом будівлі. Особливо відмітили те, що осучаснивши БЦ з допомогою якісних матеріалів та трендових стильових рішень, дизайнери-архітектори змогли зберегти його автентичність. Особливістю «М8» (загальна площа 18 000 кв.м) є його поділ на три стилістичні зони, просторі та світлі приміщення, стильний атріум між 5 та 6 поверхами та тераса з краєвидами на красень-Печерськ.

Офіційна частина святкування розпочалася о 17 годині 17 хвилин з перерізання стрічки – символу початку нового періоду життя «Інтергал-Буд» в новому офісі.

Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній «Інтергал-Буд»:

«Сьогодні «Інтергал-Буд» святкує День народження, 17 років. Наша історія насичена на події, рішення, виклики. Є багато речей, якими ми можемо пишатися. Однак, є такі, якими ми пишаємося особливо. За 17 років країна вже пережили три кризи, а ми продовжуємо будувати, розширюючи географію. Наші об’єкти, крім Києва, є у 6 містах України. Ми починали зі Львова, зараз будуємо у Чернівцях, Мукачево, Ужгороді, Житомирі, Одесі. Ні на день не зупинили ми будівництво і у карантин. Люди нам довірять, і це дорогого варте»    

 Анна Лаєвська, комерційний директор «Інтергал-Буд»:

«Головне досягнення компанії - 17 000 родин, які вже живуть в будинках «Інтергал-Буд». На сьогодні компанія реалізувала 74 проекти. Ми одночасно тільки в столиці зводимо 13 комплексів. Причому, залишаючись лідером на ринку житла комфорт класу, наразі наші амбіції розповсюджуються і на бізнес та преміум класи».

Презентуючи мобільний додаток MY IGB Юрій Бабич, керівник компанії Themakeapp, яку «Інтергал-Буд» залучив для його розробки, зазначив:

«MY IGB - це сучасний помічник для зручної, безпечної та комфортної взаємодії з оселею та інструмент оперативного зв’язку з керуючою компанією. За його допомогою мешканці комплексів зможуть оплачувати комунальні рахунки, отримають клубні привілеї від партнерів «Інтергал-Буд», матимуть цілодобовий доступ до системи відеонагляду і прямий зв'язок з керуючою компанією 24/7 тощо».

ВІдео із святкування: 

Свято вдалося! Дякуємо, що ви з нами! Ваш, «Інтергал-Буд».