Як придбати квартиру в новобуді, якщо не має грошей для першого внеску

  • 07/09/2017

Журналіст онлайн-видання "3м2" Вікторія Берещак з'ясовувала, як придбати квартиру в Києві та області, якщо не має грошей для першого внеску. Зокрема, вивчила пропозиції у ЖК "Озерний гай "Гатне" та інших ЖК компанії "Інтергал-Буд".

"У цьому комплексі компанії« Інтергал-Буд» в Гатному є можливість придбати квартиру з першим внеском від 5%. Програма розрахована на 10 років. Всі виплати здійснюються в національній валюті щомісяця або щокварталу рівними платежами. У разі дострокового погашення штрафні санкції не стягуються.

За розрахунками відділу продажів, при купівлі найменшої квартири в ЖК площею 32,6 кв. м початковий внесок складе від $ 1418 - саме в доларах розраховують розмір платежів. Щомісячний платіж при розстрочці на 10 років буде в межах $ 300. Для точних розрахунків потрібно звернутися до відділу продажів. Там в залежності від вашої суми авансу готові розглянути різні умови виплати. Наприклад, термін розстрочки може бути і 3, і 5, і 7 років. Від терміну залежить і процентна ставка на розстрочку.

Схожі умови діють в і в ЖК «Теремки» - там мінімальний перший внесок 10%, а термін дії розстрочки - 5 років. У ЖК «Відрадний» в будинках №1 і №2 потрібно заплатити 5% вартості квартири і 5 років виплачувати рівними платежами. У ЖК «Нивки-Парк» мінімальний перший внесок такий же, як і в ЖК «Теремки» - 10%, а ось період розстрочки скорочується до 3 років. При цьому ціна квадратного метра в ЖК істотно вище, це збільшує щомісячний платіж ".

Подробиці на сайті 3м2