Як вигідно інвестувати в нерухомість

  • 17/05/2019

У 2019 ріці нове житло подорожчає на 8-10%. І хоча до рекорду десятирічної давнини, коли за квадратний метр будівельні компанії просили 2500-4500 дол., явно не дійде, дно на первинному ринку, схоже, позаду. Про те, як визначити надійність забудовника і вигідно вкласти в покупку нерухомості в коментарях виданню «Гроші» розповіла комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

На даний момент інвестиції в нерухомість - найвигідніші. Щоб вони стали ще й надійними, потрібно уважно вибирати забудовника і житловий комплекс. Для цього радимо звернути увагу ось на що.

Надійність забудовника. Важливо з'ясувати: скільки років компанія на ринку нерухомості, яка її історія. Наприклад, компанія "Інтергал-Буд" за 16 років роботи на ринку жодного разу не порушила свої зобов'язання перед покупцями і завжди будує будинки у встановлені терміни. На сьогодні це вже майже 3 млн. Побудованих квадратних метрів по всій Україні.

Інфраструктура і розташування житлового комплексу. Важливо розуміти, чи є в пішохідній доступності від будинку вся необхідна інфраструктура. Компанія "Інтергал-Буд" на етапі вибору земельної ділянки проекту враховує наявність транспортної розв'язки (метро, наземний транспорт), парків і об'єктів міської інфраструктури біля майбутнього ЖК. Крім того, ми будуємо житло за принципом "місто в місті" - проектуються дитячі сади, паркінги, клініки, великі мережеві супермаркети, дитячі та спортивні майданчики, зелені зони і т. д. До речі: квартири в таких ЖК легше здати в оренду і / або продати, використовуючи в якості інвестиції.

Фінансування. Перед покупкою раджу кілька разів відвідати будівельний майданчик і подивитися на темпи будівництва. Якщо протягом місяця на об'єкті не відбулося жодних змін - не виріс моноліт будівлі, відсутня техніка, яка працює на майданчику, є привід хвилюватися. Це може говорити про те, що фінансування об'єкта відбувається тільки за рахунок поточних надходжень від продажів квартир, а це ненадійно. "Інтергал-Буд" фінансує об'єкти за власні кошти, що гарантує стабільність при будь-якій економічній ситуації і дозволяє будувати на своїх об'єктах, в середньому, по 3-4 поверхи на місяць.

Гарантії інвестицій. Наприклад, компанія "Інтергал-Буд", прописує в договорах кілька видів гарантій: гарантуємо своєчасне заселення в терміни, зазначені в договорі, якість будівельних і ремонтних робіт і т. Д.

Квартира з ремонтом. "Інтергал-Буд" - перша компанія в Україні, яка ввела практику продажу квартир з ремонтом "під ключ" від забудовника. Пропонується кілька варіантів професійно розроблених дизайн-проектів. Ремонт від забудовника "під ключ" обійдеться покупцям набагато дешевше, ніж самостійний. Додатково можна замовити кухонний гарнітур із вбудованою побутовою технікою.

Зазначу також, що при покупці квартир в ЖК компанії "Інтергал-Буд" на ранній стадії будівництва з метою подальшого їх перепродажу після введення будинку в експлуатацію покупці можуть заробити 25-30%. Купівля житла з метою подальшої здачі в оренду може принести до 10-12% річних. А це вигідніше, ніж депозити, які пропонують банки.

Джерело: http://dengi.ua/archive/articles/308741-Cshedrost--na-ishode--Zastrojcshiki-grozjatsja-v-mae-povysit--ceny-na-kvartiry-v-novostrojkah