Які розстрочки та кредити пропонують забудовники?

  • 03/03/2017

Свого клієнта, який при купівлі житла сьогодні вдається до іпотечного кредитування або розстрочки, в будівельних компаніях бачать впевненою в своєму майбутньому людині, з прибутком трохи вище середнього, яка бажає відповідним чином отримати великі можливості вибору.

Про те, які розстрочки і кредити і на яких умовах пропонують такому клієнтові самі забудовники, СтройОбзор дізнавався в будівельних компаніях.

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» спільно з банком «Глобус» розробила і запустила з січня 2017 року спеціальну іпотечну програму.

«Кредит тут надається на період до 20 років на суму до 1 млн. грн. Процентна ставка становить від 5,9% річних », - розповідає заступник комерційного директора компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвськпа.

Різноманітні програми розстрочки як в споруджуваних, так і готових будинках пропонує і «Інтергал-Буд».

Розстрочка на період до 10 років надається при покупці квартири в житлових комплексах ЖК «Озерний гай Гатне» і ЖК «Яскравий», до п'яти років - в ЖК «Традиція», до трьох років - в ЖК «Нивки-Парк», «Теремки» , «Малахіт», «Паркові Озера», «Відрадний».

Крім того, діє розстрочка до введення об'єкта в експлуатацію, а також короткочасні програми - на 3-6 місяців без подорожчання. Перший внесок становить усього від 5%.

«Розстрочка - це відмінна пропозиція для тих, хто не володіє всією сумою для покупки квартири, але не хоче відкладати свою мрію про нове житло надовго», - каже Анна Лаєвська.

Для укладення договору по розстрочці в «Інтергал-Буд» необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо розстрочку оформляє сімейна пара, то додатково потрібно надати свідоцтво про шлюб, паспорт та ідентифікаційний код чоловіка / дружини.

«Як відповідальний забудовник," Інтергал-Буд "розробив програму соціальних гарантій для покупців. Наприклад, в разі загибелі або втрати працездатності одного з годувальників в сім'ї з п'ятьма і більше неповнолітніми дітьми, ми беремо на себе зобов'язання переглянути умови розстрочки. Це може бути зменшення щомісячного або щорічного платежу, знижка на залишок, або списання залишку заборгованості за рахунок компанії », - говорить Анна Лаєвська.

Джерело: https://stroyobzor.ua/news/kakie-rassrochki-i-kredity-ispolzuyut-zastroyshchiki.html