Забудовник «Інтергал-Буд» продовжує будівництво масштабного житлового комплексу в передмісті столиці

  • 05/10/2018

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» будується за принципом «Місто в місті». На 48 гектарах території  буде побудовано 47 будинків від 4 до 10 поверхів. Саме тому, стратегічним пріоритетом для забудовника є підключення комплексу до інженерних комунікацій, таких як будівництво власної гілки каналізації, водопроводу, забезпечення безперебійною подачею електроенергії та газопостачання.

Інформуємо вас про стан робіт по підключенню інженерних комунікацій, каналізації та водопроводу до комплексу на сьогоднішній день:

Каналізація

Затверджено новий маршрут проходження каналізації у зв'язку з необхідністю узгодження нової точки врізу.
Після затвердження маршруту була проведена офіційна процедура тендеру з пошуку підрядника на проведення робіт. За його результатами було ухвалено рішення щодо обрання одразу трьох компанії, які разом займатимуться будівництвом каналізації. Це дозволить пришвидшити терміни завершення будівництва.
Дане рішення продиктоване масштабністю проекту та об’ємом запланованих робіт.

Електроенергія

Було ухвалено рішення щодо прокладення додаткової лінії електропередач з с. Чабани для забезпечення безперебійного енергопостачання до комплексу.
Наразі роботи по прокладанню додаткової лінії вже завершено.
Трансформаторна підстанція для підключення комплексу до цієї лінії знаходиться на фінальному етапі будівництва. Уже цього місяця розпочнуться роботи по встановленню необхідного обладнання. Завершення робіт заплановане на кінець року.

Дренаж та гідроізоляція

Завершено будівництво дренажної системи будинку №1. Проводяться роботи по відновленню асфальтного покриття та озеленення.
Виконано підготовку проектної документації та проведено тендер на будівництво дренажної системи та гідроізоляції  для 2, 3, 4, та 5 будинків.
Завершення будівництва системи для збору і видалення інфільтрованих і грунтових вод заплановано на кінець листопада.
Також вже збудовано дренажну систему для будинку №6. Даний дренаж передбачений для будинку №9 та дитячого садочку.

Система лінійного водовідводу
    
На території комплексу тривають  роботи з монтажу системи лінійного водовідводу. На завершальному етапі знаходиться прокладання бетонних лотків з решітками та кінцевих точок відведення води.
Дана система забезпечить своєчасне та швидке водовідведення під час опадів та танення снігу. Після завершення монтажних робіт буде проведено відновлення берегової лінії, озеленення території та оновлене покриття доріжок.

Посилення охорони комплексу

Комплекс має закриту територію з контрольно-пропускною системою. Найближчим часом всім мешканцям та власникам квартир буде видано іменні перепустки, за якими буде організовано проїзд автотранспорту та прохід на територію комплексу.
Перепустки вже виготовлені та передані у відповідний підрозділ компанії з метою організації пропускної системи.

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” цінує свою репутацію, яка перевірена часом та 15 річним досвідом роботи, за які успішно реалізовано вже 70 проектів. Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» -  один з наймасштабніших житлових комплексів компанії. На 48 га території заплановане будівництво 47 будинків з загальною житловою площею 410 000 кв.м. Це амбітний та складний в реалізації проект, який пов'язаний з глобальними процесами фінансування,  узгодження та будівництва. Компанія докладає максимум зусиль, аби мешканці перших заселених будинків комплексу відчували комфорт вже на початковій стадії проекту, не чекаючи зведення повноцінної інфраструктури та завершення усіх запланованих робіт.
Компанія й надалі інформуватиме вас про хід будівництва та виконання робіт, адже першочергова задача забудовника - забезпечення максимального комфорту мешканців.