Запрошуємо на новосілля відділу продажів житлового комплексу «Сирецькі Сади»

  • 22/09/2020

Друзі, як ви вже знаєте, відділ продажів житлового комплексу «Сирецькі Сади» переїхав та відтепер знаходиться на першому поверсі будинку №4 комплексу за адресою: вул. Івана Виговського, 10Б.

Ми хочемо весело та гучно відсвяткувати наше новосілля, тож запрошуємо вас на родинне свято, яке відбудеться 26 вересня (у найближчу суботу) на території житлового комплексу безпосередньо перед відділом продажів.
Початок свята о 12:00! У програмі: смачні пригощання, яскраві тематичні фотозони, спортивні, творчі й розважальні забавки на будь-який вік та смак тощо. Родзинкою ж заходу стане екологічна акція «Дерево мрій», у рамках якої найменші гості свята візьмуть участь у висадженні молодих фруктових дерев на території комплексу.

Ми підготували дуже цікаву та насичену програму! Приходьте до нас цілою родиною й проведіть суботній день корисно та весело. Ба більше, наразі у нас діє додаткова знижка — 5% на ВСІ КВАРТИРИ! Ми проконсультуємо вас щодо вигідного придбання нової квартири та запросимо відвідати наш шоу-рум, де покажемо вам наші квартири з ремонтом.  

Для реєстрації на захід телефонуйте, будь ласка, за номером телефону (044) 392-45-16.