Запрошуємо на перегляд нових шоу-румів у «Паркових Озерах»!

  • 05/11/2015

У «Паркових Озерах» готові до відкриття шоу-руми з цілком новим дизайном ремонтів «під ключ». 8 листопада запрошуємо всіх на перегляд представлених у 10-му будинку комплексу демонстраційних квартир із повним чистовим оздобленням.

Ми поспішаємо поділитися оригінальними ідеями комплексних ремонтів, виконаних відповідно до побажань наших покупців. Ви зможете належно оцінити нашу пропозицію, а також побачити на власні очі хід будівництва комплексу та оглянути район забудови. Обіцяємо раціональне планування, нову кольорову гаму та цікаві дизайнерські рішення!

Чистове оздоблення, представлене у нових шоу-румах, включає: встановлення металевих вхідних дверей із МДФ-накладками «під дерево» та стильних міжкімнатних шпонованих дверей, настилання ламінату 32-го класу, обклеювання стін флізеліновими шпалерами під фарбування, укладення плитки ТМ «Атем» на підлозі та стінах у санвузлах, укладення плитки на підлозі та робочій поверхні на кухні, встановлення акрилової ванни, комплект сантехнічного обладнання ТМ «Colombo» зі змішувачами ТМ «Ferro», розведення електрики з встановленням електрофурнітури, встановлення радіаторів опалення, електролічильника і лічильників на воду. Порадує покупців і розмаїття пропонованих кухонних гарнітурів із плитою Hansa та мийкою.

Наші менеджери радо зустрінуть вас, запропонують гарячу каву і теплий прийом. Записатися на перегляд і дізнатися про умови придбання квартир можна за номером (044) 220—01—11.

Поспішайте, кількість квартир з оздобленням обмежена!