Запрошуємо на відкриття нових шоу-румів у житловому комплексі «Яскравий»!

  • 13/10/2016

Компанія «Інтергал-Буд» запрошує всіх наших покупців відвідати нові шоу-руми в будинку №4 житлового комплексу «Яскравий». Дев’ять квартир різного планування з сучасним дизайном і ремонтом «під ключ» порадують відвідувачів і дадуть можливість оцінити планування, відчути простір, уявити різні варіанти розміщення меблів і зорієнтуватися у функціональних можливостях квартири.

Квартира з ремонтом створює наочне уявлення про те, наскільки затишно можна умеблювати своє житло за оптимальну ціну. У демонстраційних квартирах з оздобленням встановлено броньовані протипожежні вхідні двері з МДФ-накладками «під дерево», стильні міжкімнатні двері, зручні кухонні гарнітури, стіни обклеєні флізеліновими шпалерами під фарбування, представлені комплекти сантехнічного обладнання ТМ «Colombo» зі змішувачами ТМ «Ferro», встановлено акрилову ванну, радіатори опалення, електролічильники і лічильники на воду.

Наші менеджери вже чекають на вас з теплим чаєм і готові записати вас на огляд презентаційних квартир. Зателефонуйте нам на номер (044) 200‒03‒43.

«Інтергал-Буд» бажає вам приємних покупок!