Запрошуємо на відкриття шоу-румів житлового комплексу «Традиція»!

  • 03/11/2015

Заплануйте найближчими днями візит до житлового комплексу «Традиція»! Обіцяємо теплу зустріч, гарячу каву і яскраві враження. З 3 листопада відкривається новий шоу-рум на Позняках в будинку, що будується по вулиці Олени Пчілки, 3.

Тут Ви складете повноцінне уявлення про планувальні рішення квартир, гідно оціните якість матеріалів, що використовуються у квартирах «під ключ», а також на власні очі побачите дизайнерські рішення оздоблення кухонь та санвузлів.

У демонстраційних квартирах встановлено броньовані протипожежні вхідні двері з МДФ-накладками «під дерево», стильні міжкімнатні двері, зручні кухонні гарнітури, стіни обклеєні флізеліновими шпалерами під фарбування, представлені комплекти сантехнічного обладнання ТМ Сolombo зі змішувачами ТМ Ferro, встановлено акрилову ванну, радіатори опалення, електролічильники та лічильники на воду.

У наших шоу-румах Ви відчуєте себе власником затишної квартири, а Ваше рішення про вибір майбутнього житла, без сумніву, буде виваженим і обдуманим!

Наші менеджери вже сьогодні готові записати Вас на огляд презентаційних квартир. Зателефонуйте нам на номер (044) 209‒90‒77.