Житло в передмісті: розстрочка від забудовника чи оренда – що вигідніше

  • 23/05/2017

ЖК "Озерний гай Гатне"

В с. Гатне Києво-Святошинського району «Інтергал-Буд» зводить масштабний проект - житловий комплекс класу комфорт, який буде складатися з 29 житлових будинків по 4-10 поверхів, які розмістяться на ділянці 42 га. Перший будинок вже зданий в експлуатацію. Територія комплексу обрамлена озерами, які планується упорядкувати і зробити відмінною зоною відпочинку для жителів комплексу. Забудовник обіцяє розвинену внутрішню інфраструктуру, яка буде включати: дитячий садок з класами початкової школи, медичну клініку і оздоровчий центр, фітнес-центр з басейном, школу танців, а також велодоріжки, зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики.

«Інтергал Буд», як і в своїх київських проектах, пропонує розстрочку на квартири в ЖК «Озерний гай». Мінімальний перший внесок - 5%, програма розстрочки розрахована на 10 років, залишок виплачується щомісяця або щокварталу в національній валюті. Мінімальна вартість квартири в комплексі на сьогодні 342 000 долл, при первинному внеску 5% і терміні розстрочки 10 років, щомісячний платіж становить 2700 грн.

Оренда 1-кімнатної квартири в новобудовах Гатне коштує близько 6 тис. Грн, виходить, що дана пропозиція по розстрочці цілком доступно сім'ям, які знімають житло. Щомісячні витрати з урахуванням оренди і виплат по розстрочці збільшуються незначно, а якщо зняти квартиру на вторинному ринку за 4500 грн, то ця різниця майже нівелюється. Ось тільки доведеться підкопити на ремонт і оформлення угоди.

Детальніше: https://3m2.kiev.ua/stati/za_gorodom/zhile_v_prigorode_rassrochka_ot_zastroyschika_ili_arenda_chto_vigodnee