Житлові комплекси від «Інтергал-Буд» визнані набільш концептуальними і комфортабельними

  • 07/03/2017

Одразу два об'єкти компанії "Інтергал-Буд" увійшли до рейтингу журналу "Бізнес". За словами укладачів лістингу, забудовники не втомлюються дивувати різноманітністю ідей, стилів і функціональності житлової нерухомості. Серед цього розмаїття журнал вибрав найбільш комфортабельні і самі концептуальні житлові комплекси Києва, які неодмінно оцінять навіть найвибагливіші покупці.

Житловий комплекс "Яскравий" увійшов до ТОП-5 найбільш комфортабельних ЖК столиці.

"Яскравий" входить до складу багатофункціонального комплексу, в якому є все необхідне для комфортного проживання: дитячий сад, підземний паркінг, торговий центр "Полярний" з продуктовим супермаркетом "Сільпо", будівельний гіпермаркет "Leroy Merlin", простора прибудинкова територія з прогулянковими алеями, дитячими та спортивними майданчиками та ландшафтним дизайном з унікальними елементами благоустрою - фонтаном і фруктовим садом з сухим струмком.

Все необхідне для життя і дозвілля можна знайти на території комплексу. На даний момент вже працюють магазини, салони краси, клуб раннього розвитку дітей, спортивна студія, школа вокалу, аптека.

Планується відкриття медичного центру та інших установ сфери послуг.

Житловий комплекс "Яскравий" розташований в Оболонському районі, який визнаний одним з найбільш комфортних і добре розвинених в Києві. Близькість мальовничих озер і лісу не залишать байдужими людей, які цінують чисте повітря і можливість проводити час на природі.Зручна транспортна розв'язка і близькість маршрутів наземного громадського транспорту забезпечують комфортне сполучення з найближчими станціями метрополітену - "Мінської" і "Героїв Дніпра", центром міста і іншими районами столиці.

Комплекс зводиться за індивідуальним проектом, з використанням сучасних енергозберігаючих технологій та якісних матеріалів. Всього в комплексі передбачено будівництво понад 2700 квартир. Комфортність, ергономічність, грамотне зонування приміщень - відмінні риси планувальних рішень ЖК "Яскравий".Житловий комплекс "Малахіт" увійшов до ТОП-6 найбільш концептуальних ЖК столиці.

"Малахіт" - приклад поєднання сучасної красивою архітектури та продуманого простору всередині комплексу. Концепція проекту передбачає не тільки естетичну привабливість фасадів і території, а й створення повноцінної інфраструктури закритого типу з власним дитячим садом, підземним паркінгом, магазинами, сферою послуг.Над проектуванням другої і третьої черг комплексу "Малахіт" працювало провідне архітектурне бюро України "Архиматика". Під час роботи над комплексом архітектори застосували кращі інноваційні рішення та інженерні розробки.

Особливу увагу було приділено унікальному фасадного оформлення будинків з панорамним склінням, яке поєднує в собі сучасні технології і привабливий зовнішній вигляд.На окрему увагу заслуговує концепція благоустрою. На території комплексу передбачений сучасний прогулянковий бульвар з каскадним фонтаном, ландшафтним дизайном, затишними зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. На даху будинку №3 розміститься лаунж-зона з кінотеатром, зонами для барбекю і відпочинку дорослих і дітей.

Розташування та архітектурна концепція житлового комплексу "Малахіт" - одні з головних його переваг.

«Малахіт» знаходиться майже в самому серці Києва, в районі з великою кількістю парків і зелених зон, зручною транспортною розв'язкою і пішохідною доступністю до метро.

Джерело: abcnews.com.ua

dom.ria.com