Житловий комплекс «Малахіт»: будинок №3. Продаж розпочато!

  • 20/09/2015

21 вересня 2015 року компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» розпочинає продаж квартир у будинку №3 житлового комплексу «Малахіт». Проектом передбачене будівництво комфортних і функціональних квартир площею від 43,5 до 98,4 кв. м.

«ІНТЕРГАЛ-БУД» представляє новий будинок, який повністю відповідатиме високим стандартам справді комфортного житла. Особливу увагу було приділено професіоналізму та досвіду партнерів забудовника. Архітектурну концепцію будинку №3 розробило провідне архітектурне бюро «АРХИМАТИКА» — компанія, яка вирізняється високим рівнем професіоналізму і може похвалитися широким портфелем успішних житлових проектів, реалізованих у Києві.

Під час проектування нового будинку «Малахіту» було впроваджено інноваційні архітектурні рішення та найновіші інженерні розробки. Особливу увагу приділено нестандартному фасадному оформленню будинку, яке поєднує в собі сучасні технології, стильний вигляд і водночас є продовженням концептуальної ідеї ЖК «Малахіт».

Для власників автомобільного транспорту передбачені гостьові стоянки та місця у підземному паркінгу. Швидкісний ліфт забезпечує прямий доступ у паркінг з будь-якого житлового поверху. Додатковою перевагою нового будинку є наявність комірчин для зберігання сезонних і великогабаритних речей, які незручно тримати у квартирі.

Із панорамних вікон будинку можна буде милуватися чудовими краєвидами на правий берег Києва.

«Малахіт» має власну повноцінну інфраструктуру для забезпечення високого рівня комфорту життя. Дитячий садок, магазини та заклади сфери послуг, дитячі та спортивні майданчики, зона відпочинку, закрита територія — все це зможуть належно оцінити майбутні мешканці комплексу.

ЖК «МАЛАХІТ» — це сучасна територія для ділових, успішних, амбіційних людей, які шукають ідеального поєднання динамічності та комфорту житла в центральній частині Києва.

Докладнішу інформацію про умови продажу квартир у будинку №3 можна отримати у менеджерів відділу продажу, зателефонувавши на номер (044) 200—02—77 або (044) 200—03—44.

Тільки для перших покупців — акційна ціна від 18 000 гривень за квадратний метр.