ЖК «Малахіт» та «Паркові озера» визнані кращими серед новобудов столиці

  • 12/04/2018

Серед 161 комплексу столиці ЖК "Малахіт" та "Паркові озера" будівельної компанії "Інтергал-Буд" стали переможцями одразу в декількох номінаціях і взяли Гран-прі за підсумками незалежного дослідження "Ревізор новобудов"!

Оцінювання велося в трьох цінових сегментах – нижньому, середньому і високому. У середньому ціновому сегменті Гран-прі отримав ЖК "Малахіт". Цей житловий комплекс також відзначився призовими місцями в двох номінаціях: "Зручність життя" - 1-е місце і "Фінансові умови" - 2-е місце.

ЖК "Паркові озера" переміг в номінації "Фінансові умови" в тому ж середньому ціновому сегменті, зайнявши 1-е місце.

Компанія "Інтергал-Буд" на даний момент зводить більше 900 тис. кв. м житловій нерухомості. Тільки у столиці та передмісті одночасно будується 11 житлових комплексів з розвиненою соціальною інфраструктурою. У 2018 році "Інтергал-Буд" планує запуск одразу восьми нових житлових проектів у Києві.

Свої комплекси забудовник розташовує в місцях, комфортних для проживання, – в районах із зручною транспортною розв'язкою, поблизу зелених зон, місць для відпочинку і розваг. В усіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура і сфера послуг: паркінги, дитячі садки, магазини, кафе, місця для відпочинку і занять спортом. Окрім комфортного житла, своїм покупцям забудовник пропонує вигідні програми розстрочки, тому закономірно, що житлові комплекси "Малахіт" і "Паркові озера" були визнані одними з кращих в столиці.

Здійснюючи аудит київських ЖК, аналітики "Ревізора" ставили перед собою завдання надати покупцеві об'єктивну і незалежну оцінку об'єктів на ринку первинної нерухомості, враховуючи усі ризики, а також слабкі і сильні сторони кожного комплексу.