ЖК "Озерний гай Гатне" - переможець Всеукраїнської премії IBuild

  • 17/10/2017

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» компанії «Інтергал-Буд» став переможцем у номінації «Найкраща інфраструктура ЖК» за результатами V Всеукраїнської будівельної премії IBuild.

Щорічна Премія IBuild проводиться Конфедерацією будівельників України, щоб привернути увагу до досягнень компаній та діячив ринку, іхнього внесок в розвиток будівельної галузі України.
Під час урочистого нагородження лауреатів, яке відбулося в п’ятницю 13.10.17., стали відомі переможці престижного конкурсу.
Житловий комплекс «Озерний гай Гатне», який отримав престижну премію «Найкраща інфраструктура ЖК», являє собою новітній амбіційний проект компанії «Інтергал-Буд».
В селі Гатне Київської області заплановане будівництво 49 багатосекційних будинків на території 48 га загальної житловою площею 410 000 кв. м. Комплексна забудова за принципом «місто в місті» передбачає, окрім житла, дитячий садок, початкову школу, медичний центр, паркінг та торговельний центр. Зараз ведеться будівництво другої черги.
У будівництво ЖК та розвиток села Гатне компанія «Інтергал-Буд» загалом інвестує 3,7 млрд. грн. За власні кошти забудовника вже облаштовані під’їздна дорога, зупинка міського транспортру, проведено комплексне очищення двох озер, завезені лебеді, облаштованні пляжі, зони відпочинку з альтанками, виконано озеленення.

Компанія «Інтергал-Буд» дякує всім членам журі за визнання успіхів компанії, а також своїм покупцям за довіру, завдяки якій стало можливо досягнення нових висот.

IBuild – це ключовий галузевий захід, на якому визначаються найкращі спеціалісти, проекти, об’єкти та підприємства будівельної сфери. Щорічна премія IBuild не має аналогів та проводиться Конфедерацією будівельників України, щоб привернути увагу до досягнень компаній та діячив ринку, іхнього внесок у розвиток будівельної галузі України.