ЖК «Озерний гай Гатне» презентує оновлений вигляд

  • 13/07/2018

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» оновлює свій вигляд та водночас набуває нових функціональних рис!

Архітектори та дизайнери доклали зусиль, аби зробити зовнішність «перлини передмістя» більш досконалою. Через колір та малюнки вони надали індивідуальності кожному будинку, аби зробити його впізнаваним з першого погляду.

Починаючи з четвертої черги будівництва, кольорові стилізовані панно будуть прикрашати торці новобудов. Зображення на них символізує зелене листя дерев, яким оточена територія, як додаткове нагадування, що це заміський комплекс. Кожна композиція буде мати свій відтінок кольору – білий, м’ятний, жовтий, синій, зелений тощо.
Прогулюючись житловими кварталами, або проїжджаючи на машині, кожен мешканець, особливо дитина, одразу зможе сказати – це мій дім! Коли в комплексі 49 будинків, наочна орієнтація стає актуальною.

Оновилися також окремі фасадні елементи, зокрема, вхідні групи доповнили функціональними позначками, поверхи виокремили кольоровими вставками. Сприйняття архітектурно-художнього оформлення комплексу стало більш легким та естетично-приємним.

Компанія «Інтергал-Буд» працює над подальшим вдосконаленням проекту «Озерний гай Гатне». На даний час розробляються деталі архітектурно-планувальної організації території, до яких входить благоустрій пляжів та набережної другого озера, влаштування прогулянково-розважальної зони, бювета питної води та інших «фішок» , які зроблять проживання в комплексі ще більш приємним та цікавим.