ЖК «Сирецькі сади» оголошує день відкритих дверей та святкове відкриття шоу-руму!

  • 04/10/2018

Запрошуємо покупців, їхніх друзів та усіх, хто замислюється про придбання власного житла відвідати святкове відкриття шоу-руму в ЖК «Сирецькі сади». 
Захід відбудеться в суботу, 13 жовтня, біля відділу продажу з 11:00 до 13:00 за адресою: м. Київ, вул. Маршала Гречка, 10Б.
В рамках заходу можна буде з перших вуст дізнатися про найближчі плани забудовника по розвитку проекту, побачити на власні очі що вже зроблено та отримати відповіді на будь-які запитання.
ЖК «Сирецькі сади» - унікальний комплекс, з власною повноцінною  інфраструктурою, ландшафтним дизайном, закритою територією та фруктовими садами; лише 10 хвилин до ст.м «Сирець».

Вас зустрінуть менеджери комплексу та проведуть екскурсію по квартирі з ремонтом «під ключ». Тут ви зможете оцінити якість будівельних матеріалів та  робіт: чистове оздоблення стін, підлоги, санвузлів, сантехнічне та електро- обладнання тощо.
Веселі аніматори не залишать без уваги ваших дітей, ніхто не піде додому без брендованої кульки, котра подарує відчуття легкості, радості та свята.

Для усіх відвідувачів компанія «Інтергал-Буд» підготувала розважальну програму:

- тематичну фотозону;

- веселу музику;

- смачні напої та смаколики;

- майстер-класи та розваги для малечі.

Початок об 11:00 - буде весело та інтерактивно.