ЖК «Теремки» отримав дозвіл на виконання будівельних робіт 2 та 3 черги

  • 28/08/2018

Компанія «Інтергал-Буд» отримала дозвіл на виконання будівельних робіт 2 і 3 черги ЖК «Теремки», які складатимуться з 9 секцій із вбудованими приміщеннями для інфраструктури та благоустрою.

Нагадаємо, що новий комплекс розташований в Голосіївському районі по вулиці Академіка Заболотного, 15. Транспортна розв'язка розташована недалеко від магістралей: Кільцевої дороги та проспекту Академіка Заболотного, що в 5 хвилинах проїзду від новобудови.  ЖК «Теремки» складатиметься з 5 будинків висотою у 25 поверхів із загальною кількістю квартир близько двох тисяч.

У рамках проекту передбачені індивідуальні планування, автономне опалення і можливість придбання квартири з ремонтом «під ключ». Що стосується інфраструктури - у комплексі буде свій продовольчий супермаркет, передбачені нежилі приміщення для об'єктів торгівлі та послуг, будівництво дитячого садка та паркінгу. Поруч з ЖК «Теремки» розташований парк «Феофанія». Навколо житлового комплексу розташовані Голосіївський ліс і Національний музей народної архітектури та побуту України ( «Пирогово»). Родзинкою комплексу стане благоустрій 5 га лісопаркової зони на території Національного комплексу ВДНГ.