ЖК «Теремки» запрошує відвідати шоу-рум

  • 04/09/2018

З 4 вересня усі охочі купити квартиру в ЖК «Теремки» отримують можливість відвідати шоу-рум в одному з найзатишніших і найкомфортніших житлових комплексів Києва. Шоу-рум відкритий у першому будинку на третьому поверсі, з його вікон відривається панорамний вид у подвір'я на майбутню променад алею.

У ньому виконаний ремонт «під ключ» від забудовника, встановлені лічильники гарячої та холодної води, радіатори і двокамерні склопакети в кімнатах і однокамерні в лоджіях або балконах. Кожен відвідувач зможе  оцінити якість будівельних матеріалів, стиль і рівень виконання ремонту від забудовника.

Як і багато інших комплексів забудовника «Інтергал-Буд», житловий комлекс «Теремки, буде із закритою територією.

Нагадаємо, що новий комплекс розташований в Голосіївському районі по вулиці Академіка Заболотного, 15. В рамках проекту передбачені індивідуальні планування, автономне опалення і можливість покупки квартири з ремонтом «під ключ».

Що стосується інфраструктури - в комплексі буде свій продовольчий супермаркет, передбачені нежилі приміщення для об'єктів торгівлі й послуг, будівництво дитячого садка та паркінгу. Родзинкою комплексу стане благоустрій 5 га лісопаркової зони на території Національного комплексу ВДНГ.

Записатися на перегляд можна у вихідні дні: субота або неділя, зателефонувавши до відділу продажів: 044  044 391 06 41.