ЖК «Відрадний» отримав сертифікат, що засвідчує відповідність закінчення будівництва об’єкту проектній документації

  • 18/09/2019

З радістю повідомляємо приємну новину, що житловий комплекс комфорт-класу «Відрадний» (м. Київ, вул. акад. Каблукова, 23) 29 серпня отримав від державно-архітектурної інспекції України сертифікат, що засвідчує відповідність закінчення будівництва об’єкту проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації.

У найближчому оточенні комплексу - одноіменний парк для прогулянок, пробіжок та пікніків, як мінімум 10 дитсадків, спортивні комплекси, магазини і супермаркети, повний спектр сфери послуг. Проект також має зручне транспортне сполучення: до проспекту Перемоги, станцій метро «Берестейська», «Вокзальна» та «Політехнічний інститут». Додамо, що забудовник подбав про благоустрій довкола комплексу: встановив якісне асфальтове покриття, безпечні дитячі майданчики, подбав про сучасні інтер’єрні рішення у вестибюлях.

Нагадаємо, що компанія «Інтергал-Буд» пропонує вигідні умови купівлі житла у всіх козирних куточках столиці. Придбати сучасну оселю можна в розстрочку, за програмою іпотечного кредитування, а також з опцією ремонт «під ключ».