Житлові комплекси CITY HUB та La Mer стали лауреатами премії European Property Awards

  • 23/10/2020

Проєкти будівельної компанії «Інтергал-Буд» — житловий комплекс бізнес-класу CITY HUB (м. Київ) та преміальний комплекс апартаментів La Mer (м. Одеса) стали лауреатами престижної європейської премії в області нерухомості — European Property Awards.

Житловий комплекс бізнес-класу CITY HUB визнано переможцем в номінації «Апартаменти/Кондомініум» (Apartment/Condominium), а преміальний комплекс апартаментів La Mer став переможцем відразу у двох номінаціях: «Житловий комплекс для життя» (Residential Development) та  «Архітектурне рішення для багатофункціонального житлового комплексу» (Architecture Multiple Residence).

Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд», зазначила: «Ми пишаємося тим, що відразу два наших проєкти стали переможцями такої престижної премії. Міжнародне визнання якості наших житлових комплексів — це ще один доказ того, що компанія рухається в правильному напрямку. Впевнена, що CITY HUB та La Mer стануть справжньою окрасою двох українських міст: Києва та Одеси»

European Property Awards заснована в 1995 році та вважається провідною нагородою європейського ринку в сфері житлової та комерційної нерухомості. Європейська премія є частиною міжнародної премії нерухомості — International Property Awards — найавторитетнішого у світі конкурсу з точки зору якості проєктів, які беруть участь у ньому.