Житловий комплекс «Академ-Квартал» провів День відкритих дверей

  • 02/12/2020

На території житлового комплексу «Академ-Квартал» пройшов День відкритих дверей. На захід були запрошені майбутні мешканці комплексу, які змогли побачити на власні очі, як виглядатиме їхня оселя, та у дружній атмосфері поспілкуватися з майбутніми сусідами. Також вони могли особисто перевірити хід будівництва третього будинку та оглянути шоу-рум квартир з ремонтом від забудовника.

Два перших будинки та прибудинкова територія комплексу вже готові: тут й місця для відпочинку та прогулянок, й ігрові майданчики для найменших мешканців. Крім того, ще на початку листопада відділ продажів комплексу переїхав у нове приміщення, тож відтепер знаходиться на другому поверсі будинку №1.   

Організатори заходу підготували насичену розважальну програму й смачні частування. Дорослі та маленькі гості мали забавки на будь-який смак: фото на згадку, рухливі та веселі ігри на прибудинковій території та у вестибюлях будинків. До речі, ми потурбувалися про дотримання усіх карантинних норм, тож усі наші гості були у масках, а ще ми розподілили атракції таким чином, щоб  уникати скупчення людей.