Житловий комплекс «Нивки-Парк» запрошує на родинне свято!

  • 06/10/2020

Нещодавно відділ продажів житлового комплексу «Нивки-Парк» переїхав у нове приміщення та відтепер знаходиться на першому поверсі будинку №5 комплексу за адресою: просп. Перемоги, 67 Д.

З нагоди входин у новий офіс, запрошуємо усіх на родинне свято «Драйвовий weekend», яке відбудеться 10 жовтня (у найближчу суботу) на території житлового комплексу. Початок заходу о 12:00! Ми постаралися, аби свято припало до душі кожному, тож підготували веселу та цікаву програму: смачні пригощання, розваги для гостей будь-якого віку — парк віртуальних розваг, Hi-Tech атракціони, веселе LEGOбудівництво, аквагрим, майданчик з розвагами для найменших гостей тощо.

А родзинкою заходу стане відкриття унікальних музичних «розумних лав», встановлених у рамках реконструкції компанією «Інтергал-Буд» частини парку «Нивки». Мультимедійні лави матимуть декілька опцій: можливість приємно відпочити та прослухати 8 легендарних пісень про Київ, а також підзарядити свої гаджети. До речі, живлення лавочок відбуватиметься за допомогою сонячних  батарей.

Тож, приходьте до нас цілою родиною й проведіть суботній день корисно та весело. Ба більше, наразі у нас діє додаткова знижка — 5% на ВСІ КВАРТИРИ! Ми проконсультуємо вас щодо вигідного придбання нової квартири та запросимо відвідати шоу-рум, де покажемо вам наші квартири з ремонтом.

Для реєстрації на захід телефонуйте, будь ласка, за номером телефону +38 (044) 392-30-57