Житловий комплекс SKY AVENUE презентував шоу-рум квартир з дизайнерськими ремонтами

  • 18/11/2020

На території житлового комплексу SKY AVENUE (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3) відкрився шоу-рум квартир з ремонтом від забудовника. Окрім квартир з оздобленням, покупці можуть переглянути варіанти кухонь з технікою, які забудовник може встановити під замовлення, а також дізнатися, як виглядатимуть загальні коридори, ліфтові холи та помешкання з чистовою обробкою.

На перших відвідувачів шоу-руму — потенційних та чинних покупців комплексу — чекала не лише екскурсія шоу-румом, але й частування з нагоди урочистого відкриття. Вони змогли підняти келих ігристого напою та поділитися враженнями й визначитися, яке з оздоблень їм подобається більше.

Сьогодні компанія «Інтергал-Буд» пропонує своїм клієнтам три варіанти дизайнерських ремонтів від забудовника: скандинавський стиль, мінімалізм та сучасна класика. Квадратний метр ремонту коштує 250 $. У цю вартість входять: повністю готова ванна кімната з акриловою ванною зі скляною шторкою, умивальником з тумбою, інсталяцією унітазу, рушникосушаркою, дзеркалом з LED підсвіткою та бойлером. Усі кімнати, коридор та кухня повністю готові до заселення: на стінах флізелінові шпалери під фарбування, на підлозі ламінат 32-го класу зносостійкості/керамічна плитка, стильні світильники, ексклюзивні міжкімнатні та якісні вхідні двері, радіатори, робоча поверхня з керамічної плитки на кухні тощо.    
Клієнт також може замовити квартиру з ремонтом, технікою та декором за 500 $/м2 або кухню з сучасною технікою у квартирі з ремонтом — її вартість складатиме 3 500 $.

Записатися на перегляд квартир з ремонтом у житловому комплексі SKY AVENUE можна за телефоном +38 (044) 232-94-26.  Графік переглядів: середа, субота та неділя — 11:00, 12:00 та 13:00.