Зміна влади в Україні пожвавить ринок нерухомості

  • 02/04/2019

Столичні девелопери розраховують на пожвавлення ринку після виборів в країні. У той же час тиснути на ринок може коливання курсу національної валюти.

"Інтерфакс-Україна" взяв коментар у комерційного директора «Інтергал-Буд», як вплине зміна влади на ринок нерухомості і купівельні настрої.

"На ринок нерухомості впливає будь-яка нестабільність в країні незалежно від кандидата-переможця на виборах. Головне зараз, щоби в місті і країні не було загострення ситуації. На цінову ситуацію може вплинути коливання курсу валют, який утримувався останнім часом, даючи ринку розвиватися. Зміни вартості долара можуть зупинити попит на житло і в першу чергу на довгострокові програми розстрочки в новобудовах ", - зазначила директор компанії "Інтергал-Буд" Анна Лаєвська.

За її даними, за підсумками січня-березня 2019 року на ринку житла з 10 покупців шість пішло з вторинного ринок на первинний.

"Люди вважають за краще купувати новобудови у розстрочку, а не вторинне житло. Попит на якісне первинне житло є, і він буде зростати, оскільки це єдиний спосіб збереження капіталу для українців", - прокоментувала А. Лаєвська.

Крім того, за її словами, у перші місяці 2019 року в компанії "Інтергал-Буд" спостерігають вливання грошей у ринок первинного житла громадян, які працювали або працюють за кордоном.

Повний матеріал за посиланням: https://interfax.com.ua/news/economic/577633.html