ЖК «Голосіївський»
https://golosiivsky.com.ua/

ЖК «Голосіївський»

Вул. Васильківська, 37
Обрати квартиру

Переваги

 • Голосіївський парк

  Комплекс розташований в серці незеленішого району, де свіже повітря, зелені насадження та один з найбільших парків міста по сусідству стають щоденною реальністю.Справжнє багатство міста – неймовірні дерева,тінисті алеї, ставки.

 • Зручна інфраструктура

  Інфраструктура продумана до деталей. На перших поверхах комплекса для зручності мешканців розташуються магазини, відділення банків та заклади сфери послуг.

 • Безпека 24/7

  Бездоганний сервіс та відчуття повної безпеки у власній оселі створить цілодобова система охорони та система відеоспостереження 24/7. Безпеку вашого автомобіля забезпечує сучасний паркінг з місцями для підзарядки електромобілів та велопарковками.

 • Розкішний інтер’єр

  Розкішні вестибюлі зустрічатимуть резидентів та гостей комплексу витонченою атмосферою. Авторський дизайн та стильне оформлення інтер‘єру стануть візитною карткою вашої оселі.


 • Ремонт від забудовника

  Компанія «Інтергал-Буд» першою на ринку запропонувала своїм покупцям придбати квартиру одразу з ремонтом. Переваги даної опції та якість виконання настільки переконливі, що наразі 50% всіх квартир компанії продається «під ключ».

 • Гармонія з природою

  Для відчуття повної гармонії з природою на території комплексу передбачили зелені алеї з авторським ландшафтним дизайном та зонами відпочинку. Тут можна на повну насолодитися затишком, відпочити та відновити сили.

 • Спортивний майданчик

  Для активного дозвілля мешканців житлового комплексу «Голосіївський» буде створено сучасний Street workout майданчик з універсальним покриттям, де на свіжому повітрі ви можете займатися спортом, ставши прикладом для своєї малечі та заохотивши їх до активного способу життя.

 • Дитячий майданчик

  Сучасний дитячий майданчик з яскравими гірками та незвичайними атракціонами стане улюбленим місцем для вашої малечі.

Відео-екскурсія про комплекс

Розташування

Записатися на консультацію

Ім'я

Номер телефону

Коментар

Натискаючи кнопку «Відправити», ви даєте згоду на обробку персональних даних

Відділ продажів

+38 (044) 232-94-91
вул. Васильківська, 37